Wielokrotny orgazm najczęściej występuje wtedy, gdy na niego nie czekamy. Wyczekując na „ten” moment, nastawiamy się na to, że on nadjedzie, co może przyczynić się do późniejszego rozczarowania. Nie należy więc, za wszelką cenę do niego dążyć i ciągle o nim myśleć.

Kolejnym aspektem, który może zmniejszyć szansę na wielokrotną przyjemność jest alkohol. Kilkudniowe imprezy, bogate w dużą ilość napojów wysokoprocentowych nie pomogą nam w osiągnięciu „celu”.

Jak więc osiągnąć wielokrotny orgazm?

Odprężenie i relaks przyczyniają się do orgazmu. Gdy jesteśmy mocno zestresowani pracą, studiami itp. sprawami musimy liczyć się z tym, że „szczytowanie” może być nieosiągalne. Rozluźnienie jest jak najbardziej wskazane.

Rozmowy to bardzo ważna rzecz w współżyciu. Jeśli rozmawiamy ze swoim partnerem, wiemy czego od nas oczekuje i czego my od niego oczekujemy. Jest to droga do odniesienia sukcesu. My najlepiej znamy swoje ciało, wiemy, co nas najbardziej podnieca. Z taką wiedzą należy się dzielić, aby korzyści były obustronne.

Musimy również pamiętać, że orgazm to jest indywidualna sprawa każdego człowieka. Często potrzeba wiele czasu, aby dowiedzieć się jak osiągnąć wielokrotne orgazmy. Pamiętajmy, trening czyni mistrza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.