W poniedziałek, 5.11.2018r. 29-letnia szwedzka supermodelka Elsa Hosk została w miły sposób zaskoczona informacją o tym, że na tegorocznym pokazie bieliźniarskiej marki Victoria’s Secret będzie nosić tzw. Fantasy Bra, biustonosz w pełni zaprojektowany przez Atelier Swarovski. Skomponowany ze srebra, topazów oraz ponad dwóch tysięcy diamentów biustonosz został zaprezentowany modelce w dość atrakcyjny sposób, zapakowany jak prezent w eleganckim pudełku. Zaskoczona Elsa nie mogła uwierzyć własnym oczom na widok biustonosza, który pierwszym razem został zaprezentowany w 1996r. przez słynną modelkę Claudie Schiffer.

Prestiżowe pokazy mody na całym globie

Pokazy Victoria’s Secret są jedną, z najważniejszych imprez w świecie mody. Pierwszy z pokazów odbył się w połowie lat 90, gdzie modelkami wtedy, jak i na każdym kolejnym pokazie zawsze towarzyszą gwiazdy. W tym roku wystąpią Rita Ora, The Chainsmokers oraz Shawn Mendes.

Stałymi „Aniołkami” Victoria’s Secret będą: Kendall Jenner, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Leomie Anderson, Cindy Bruna, Ming Xi, Gigi Hadid oraz Stella Maxwell. Tegorocznym debiutem będą mogły pochwalić się: Kelsey Merritt, Duckie Thot, Lorena Rae, Yasmin Wilnajdum, Winnie Harlow oraz Sadie Newman. Zaskoczeniem jest nieobecność Alessandry Ambrosio, która od 17 lat pojawiała się na każdym pokazie. W 2017r. odeszła na emeryturę.

Pokaz Victoria’s Secret odbędzie się 8 listopada w Nowym Jorku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.